O Nas

CZYSTA ADRENALINA to grupa ludzi z prawdziwą zajawką na sport. Sport – to właśnie zmotywowało nas do założenia naszej grupy.

„Nasza pasja to sport,
Nasze życie to sport,
Nasza miłość to sport”

 

Kuba – „Niemożliwe nie istnieje”

 

Kuba O NAS

Sport to jego całe życie, od dziecka chwytał się wszystkiego co związane ze sportem. Uzależniony od sportu, od deski, trenuje 365 dni w roku i cały czas mu czegoś brakuję, więc swoją wielką wiedzę przekazuje innym. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Miłośnik sportów wodnych, ratownik WOPR, starszy sternik motorowodny. Gdy pierwszy raz stanął na desce na śniegu wiedział, że poza wodą to jego drugie życie. Wtedy właśnie Snowboard i Wakeboard stał się jego nowym powołaniem, a było to bardzo, bardzo dawno… Instruktor snowboardu, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor pływania, kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży oraz kierownik wycieczek szkolnych. Prawdziwy zapaleniec uzależniony od adrenaliny od dziecka.

 

Monika – „Uwierz w siebie, a osiągniesz wszystko”

 

Monika O NAS

Pierwsza dziewczyna w teamie. Już od dziecka zauważono w niej potencjał sportowy. Sportowa szkoła podstawowa i Akademia Wychowania Fizycznego dała wielką wiedzę o sporcie oraz kształtowaniu dzieci i młodzieży. Nauczycielka W-F, posiada Międzynarodowy Kurs Pierwszej Pomocy, a wiedzę na ten temat przekazuje na co dzień w szkole. Instruktor fitness, instruktor pływania, instruktor snowboardu. Deskowego bakcyla załapała w chwili, gdy w wieku 15 lat po raz pierwszy przypięła deskę do nóg. Od tamtej chwili zimę spędza razem z „ Czystą Adrenaliną” na stokach alpejskich, a latem lata wspólnie z teamem śmiga na wake’u.

 

Kamil – „Adrenalina jest moim hajem”

 

Kamil O NAS

Najmłodszy członek ekipy, mimo to od lat uzależniony od adrenaliny. Instruktor snowboardu, który ma za cel stestowanie każdego rodzaju deski. Zapalony freestylowiec z nieograniczoną ilością świeżych pomysłów na wodzie i lądzie. Student nie znający słowa niemożliwe.

 

Sebastian –  „Fly by Adrenalin”

 

Seba O NAS

Swoją przygodę z deską rozpoczął już w podstawówce i tak zostało do dziś. Nie ważne czy po asfalcie, śniegu czy wodzie zawsze na desce. Również uzależniony od Adrenaliny.  Uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii, z masą cierpliwości. Instruktor Wakeboardu i Snowboardu.