Dlaczego My?

CZYSTA ADRENALINA to grupa ludzi z prawdziwą zajawką na sport. Sport – to właśnie zmotywowało nas do założenia naszej grupy.

„Nasza pasja to sport,
Nasze życie to sport,
Nasza miłość to sport”

Wszechstronni, profesjonalni i doświadczeni w tym co robią od dziecka, pedagodzy, instruktorzy i trenerzy z naszego Teamu wprowadzą Was w świat wakeboardu i snowboardu. Nasze doświadczenie z pracą z dziećmi i młodzieżą jest bardzo duże, a z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej. Naszym celem jest przekazanie jak największej wiedzy teoretycznej i praktycznej wszystkim naszym obozowiczom. Zarażać chcemy wszystkich naszą Zjawką, która narodziła się z wielkiej Pasji do sportów zimowych, a przerodziła się w pasję do Wakea. Nasz Team tworzą ludzie młodzi z pasją do desek, którą będziemy Was zarażać na każdym wyjeździe. Od kilkunastu lat jeździmy na deskach, a od 2010 roku organizujemy obozy sportowe. Chcemy zarażać wszystkich sportem, chcemy aby dzieci od najmłodszych lat miały pasję. Sami mamy swoje dzieci, którym przekazujemy tą wielką pasję, jaką jest SPORT i sportowy styl życia.

KORZYSTAJ Z KAŻDEGO DNIA I NIE MARNUJ MIJAJĄCYCH CHWIL…CZYSTA ADRENALINA TO GRUPA LUDZI Z PASJĄ, KTÓRĄ POTRAFIMY SIĘ PODZIELIĆ. SPRÓBUJESZ RAZ – NIGDY NIE BĘDZIESZ CHCIAŁ PRZESTAĆ.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNYCH PRZEŻYC NA WODZIE LAEM I NA ŚNIEGU W OKRESIE ZIMOWYM. GWARANTUJEMY NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA, DUŻO CZYSTEJ ADRENALINY I DOBRĄ ZABAWĘ, KTÓREJ NIGDY NIE ZAPOMNISZ. DAJEMY NAUKĘ OD PODSTAW, INSTRUKTAŹ I POMOC W PIERWSZYCH ŚLIZGACH NA WODZIE I NA ŚNIEGU. PROPONUJEMY TEŻ WYPADY DLA OSÓB, KTÓRE PIERWSZY RAZ MAJĄ NA SOBIE DESKĘ. WEEKENDOWE WYJAZDY DLA GRUP, TO ŚWIETNE ROZWIĄZANIE NA DOBRĄ ZABAWĘ Z PRZYJACIÓŁMI. ORGANIZUJEMY TYGODNIOWE OBOZY SPORTOWE, NA KTÓRYCH NAUCZYSZ SIĘ LUB UDOSKONALISZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI POD OKIEM DOŚWIADCZONYCH INSTRUKTORÓW. DLA FIRM OFERUJEMY WYJAZDY MOTYWACYJNE i INTEGRACYJNE WSPÓLNA ZABAWA TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ODREAGOWANIE STRESU, ZALEŻY NAM NA FAJNYM KLIMACIE, POZYTYWNYM NASTROJU I ŚWIETNEJ INTEGRACJI.

WAKE UP!!! ZRÓB TO RAZ, UZALEŻNISZ SIĘ NA ZAWSZE…