Wake Camp TWO

08.08-15.08.2016

Obóz wakeboardowy młodzieżowy tygodniowy stworzony dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat. Głównym celem jest nauka oraz doskonalenie umiejętności wakekowych, a także zarażenie wszystkich uczestników Campu zajawką na WAKEA i na sport. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce organizującą obozy Wake za motorówką, jednak to nie jedyne atrakcje jakie czekają na uczestników. Nacisk kładziemy głównie na Wake spędzamy na motorówce ok. 6 do 8 godzin dziennie, a w pozostałym czasie bawimy się sportem. Oprócz zajęć tematycznych, instruktarzowych na obozowiczów czeka szereg gier i zabaw integracyjnych, motywacyjnych i sportowych. Nie ma czasu na nudę, jest ruch, aktywność i bezpieczeństwo! Naszym celem jest zapewnienie dzieciom mnóstwa atrakcji, niespodzianek i dobrej zabawy tak aby spędziły z nami niezapomniane wakacje. Do każdego staramy się podejść indywidualnie, a mamy takie możliwości jako, że pracujemy z dziećmi i z młodzieżą przez 365 dni w roku. Nasze olbrzymie doświadczenie pozwala nam stworzyć to miłą atmosferę i zrealizować program tak aby każdy uczestnik Wake Obozu przeżył wakacje życia, aby każdy wrócił do nas za rok i zrobił zawsze Mega progres. Mamy bardzo duże doświadczenie z pracą z dziećmi. Obozy Wakeboardowe jak i snowboardowo- narciarskie organizujemy od 2010 roku. Jesteśmy absolwentami AWF, nauczycielami, instruktorami i przyjaciółmi wszystkich naszych obozowiczów.
Mamy wspólną pasję, kochamy wakeboard, kochamy snowboard, kochamy sport i gwarantujemy, że każdy będzie się tu dobrze czuł.
Bo to właśnie „Sport”- nasza największa życiowa pasja zmotywowała nas do stworzenia tej grupy.

Miejscówka:

Jazowa niewielka wieś na granicy województwa warmińsko mazurskiego i pomorskiego. Granicą województwa jest bardzo spokojna i przejrzyście czysta rzeka Nogat, która zapewnia idealne warunki do uprawiania wakeboardu. Nowo wybudowany ośrodek wczasowy „Bajanówka” zapewnia wspaniałą infrastrukturę do uprawiania wakeboardu oraz wakeskatea. Wspaniałe zaplecze sanitarne, noclegowe i gastronomiczne to wszystko tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. Do dyspozycji mamy dwie profesjonalne łodzie motorowe z dodatkowym balastem i wieżami, skutery wodne, rowery wodne, rowery, boiska do siatkówki i piłki nożnej, skimboard, trampoliny i wiele innych sportowych i nie tylko atrakcji.

Zakwaterowanie i wyżywienie:

Zakwaterowanie w ośrodku Bajanówka, który jest cały do naszej dyspozycji, pokoje 3 osobowe każdy z łazienką. Dzieci dobierane są w pokojach względem płci i wieku, tak aby w swoim towarzystwie czuły się możliwie jak najlepiej.
Na terenie ośrodka znajduje się stołówka z kuchnią, w której przygotowane są 3 pełnowartościowe posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Jedzenie ma charakter domowy, jest smacznie i zróżnicowanie. Ośrodek Bajanówka (gospodarstwo Ekologiczne) przygotowuje tylko i wyłącznie posiłki ze swoich własnych upraw- MEGA PYSZNE I MEGA ZDROWE!!!.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo na wyjeździe jest naszym priorytetem. Na każdym obozie zapewniamy ubezpieczenie, które zapewni Wam profesjonalną opiekę lekarską i pokrycie kosztów leczenia, a w razie szybkiej potrzeby nasza doświadczona kadra ratowników zapewni szybką fachową pomoc.

Cena 1699 pln

Cena zawiera:

– zakwaterowanie
– wyżywienie całodzienne (3 posiłki) oraz owoce jako przekąski
– sprzęt wakeboardowy (deska, kask, kamizelka)
– testy sprzętu wakeboardowego
– szkolenie wakeboardowe
– zajęcia sportowo rekreacyjne i korzystanie ze wszystkich atrakcji bez ograniczeń
– opiekę wykwalifikowanej kadry
– ubezpieczenie NNW
– koszulka czystaadrenalina
– transport Warszawa Jazowa, Jazowa- Warszawa, z innych miast przy zebraniu grupy min. 5 osób
– nagrywki i fotorelacje
– video coaching, analiza na wieczornych zajęciach w sali konferencyjnej

CO ZABRAĆ NA WYJAZD:

– dowód osobisty lub paszport
– krem z wysoki filtrem
– pomadka ochronna do ust
– okulary przeciwsłoneczne
– kask
– pianka do pływania
– kostium kąpielowy / boardshorty lub kąpielówki
– druga para butów
– aparat
– dobry humor a reszto zajmiemy się my